• Podzimní tvoření s rodiči

• 29.10.2023 17:46
        • Že je podzim kouzelník, který dovede vesele zbarvit listí a vytvořit spoustu krásných plodů a barev, to už dávno víme. A že my jsme šikovné děti mající neméně šikovné rodiče, to jsme zjistili na podzimním tvoření v naší školičce.
          Ve všech třídách se tvoření zúčastnili velcí, malí i nejmenší tvořitelé a domů si odnesli krásné podzimní výrobky.

• Vyletěl si pyšný drak

• 29.10.2023 17:44
        • Vyletěl si pyšný drak, vyletěl až do oblak.
          Z vysoka se dívá na svět, strašil by a neví jak.
          Rozhlíží se do všech stran, naráz spatřil hejno vran,
          ale vrány se mu smály, že je ještě malý pán.
        • Koulelo se, koulelo

• 29.10.2023 17:41
        • K měsíci říjnu patří nejen zelenina, ale i ovoce z naší zahrádky. Děti ji poznávaly všemi smysly a užily si u toho spoustu zábavy.
        • Bramborový týden

• 29.10.2023 17:39
        • I s obyčejnými bramborami se dá zažít plno zábavy a legrace. Brambory nás provázely celý týden, a to ve všech činnostech. Děti určovaly tvar, barvu, chuť i vůni brambory, v soutěži o rychlejší družstvo brambory sadily i sklízely, vyráběly z brambor skřítky. Brambůrky jsme si také sami upekli v troubě. Ty byly dobré!
        • „Jak si stromy povídají“

• 04.10.2023 13:21
        • Druhý říjnový den náš navštívilo Divadélko plyšového medvídka s krásnou tematickou pohádkou „Jak si stromy povídají“.