• Návštěva místní knihovny

• 08.04.2024 13:57
        • 2. dubna, na Den dětské knihy, se vydaly děti ze Včeliček a Berušek na návštěvu do místní knihovny. Paní knihovnice Markétka pro nás měla přichystané zajímavé povídání o jaru a také  spoustu krásných knížek k prohlédnutí.

• Velikonoční workshop na Střední zemědělské škole

• 27.03.2024 14:24
        • Naši předškoláci ze třídy Berušky a Kopretina se dne 26. března vydali na Střední zemědělskou školu v Přerově, kde pro ně byl v rámci dotačního titulu Olomouckého kraje na podporu environmentálního vzdělávání přichystán velikonoční workshop.
        • Velikonoční tvoření s rodiči

• 27.03.2024 14:22
        • V období před Velikonoci se naše mateřská škola vždy promění v jednu obrovskou barevnou dílnu, kde děti společně s rodiči mohou posedět a vyrobit si krásné jarní dekorace. Radost z odnesených výrobků se zračila v očích dětí, spokojenost a pohodová nálada se nesla celým odpolednem.
        • Vynášení Morany

• 21.03.2024 18:09
        • „Uteč zimo, táhni pryč,

nebo na tě vezmu bič!

Odtáhnu tě za pačesy,

za ty hory za ty lesy –

až se vrátím nazpátek,

svléknu zimní kabátek.“

• Žonglérské vystoupení

• 16.03.2024 12:25
        • Ve středu 6. 3. 2024 navštívil mateřskou školu žongler pan Milan Ošmera. Pro děti měl připravenou zábavnou show. Dětem ukázal žonglování s míčky, kruhy, kouzlení, ale i házení a točení s talíři. Dětem se celé vystoupení moc líbilo.