• Na ptačím krmítku

• 30.01.2024 08:44
        • V pátek 26.1. jsme se zúčastnili výukového programu s názvem „Na ptačím krmítku“. Nejprve jsme se seznámili s několika zástupci nejznámějších opeřenců a poté jsme měli možnost vyrobit pro ptáky krmení, které zavěsíme v okolí naší školky a pomůžeme jim tak přečkat zimu.

• Vánoční nadílka

• 05.01.2024 10:23
        • Ježíšek zavítal i do naší školičky a přinesl dětem spoustu nových hraček.
        • Vánoční zvyky a tradice

• 05.01.2024 10:21
        • Děti ve všech třídách si užily krásné vánoční dny plné zvyků a tradic - krájely jablíčko, loupaly oříšky, lily vosk, pekly cukroví, pouštěly lodičky, házely papučí a zpívaly vánoční koledy. Nechybělo ani ochutnávání domácího cukroví, komu se povedlo nejlépe.

• Vánoční tvoření

• 14.12.2023 08:14
        • Pomalu nám zaklepaly na dveře vánoční svátky, ke kterým v naší školičce neodmyslitelně patří vánoční tvoření společně s rodiči. Ať už adventní věnec, přáníčko nebo andílek, každý si odnesl  na památku nějaký ten vánoční výrobek a především pocit, že se můžeme setkávat nejen ve dveřích tříd.