• BELLhop – čipový systém pro školní družinu

Systém BELLhop byl navržen na základě požadavků posbíraných z mnoha školních družin a nyní ho ke své plné spokojenosti využívá celá řada škol v České republice a na Slovensku.

• Díky čipovému systému BELLhop si snadno zažádáte o vydání dítěte ze školní družiny. Stačí pouze přiložit čip k terminálu a systém předá Vaši žádost právě do toho oddělení, ve kterém se Vaše dítě právě nachází.

• Na jméno Vašeho dítěte si zakoupíte čip pro každou osobu, která je oprávněná jej vyzvedávat ze školní družiny. Díky digitálnímu podpisu našich čipů se výrazně zvyšuje zabezpečení provozu školní družiny a minimalizuje se riziko chyby při vyzvedávání dětí ze ŠD. Čipy jsou po zakoupení Vaším majetkem, jsou tedy nevratné.

• Pokud je Vaše dítě na obědě, kroužku, oddělení je na vycházce nebo v oddělení probíhá řízená činnost (v době od 13:30 do 14:30 hod.), systém Vás na to upozorní na displeji terminálu.

• Kromě zvýšení bezpečnosti provozu školní družiny je dalším významným přínosem systému BELLhop i to, že výrazně šetří čas vychovatelkám a vychovatelům v jednotlivých odděleních. Mohou se daleko více věnovat dětem, čímž se značně zvyšuje kvalita služeb, které školní družina poskytuje.