• Vyhráli jsme soutěž o nejkrásnější vílu

• 26.04.2024 14:50
        • Žáci naší školní družiny se zapojili do soutěže „Jarní květinová víla“, která probíhala v rámci výstavy FlorExpo na Výstavišti v Přerově. Tuto soutěž se nám díky hlasům veřejnosti podařilo vyhrát a tři zástupci školní družiny převzali od pořadatelů bohatou odměnu. Děkujeme všem, kteří za naši vílu hlasovali!
        • Děti si zašvihaly s Asterixem a Obelixem

• 24.04.2024 07:12
        • Týden od 15. do 19. dubna se nesl ve sportovním duchu. Ve všech odděleních školní družiny se děti zapojily do skákání přes švihadlo, kterými nás provázeli Asterix a Obelix.
        • Školní družina soutěží o nejkrásnější vílu

• 17.04.2024 18:27
        • Žáci naší školní družiny se zapojili do soutěže „Jarní květinová víla“. Tato soutěž probíhá v rámci Jarní květinové výstavy FlorExpo, která se bude konat v těchto dnech na Výstavišti v Přerově. Hlasovat mohou všichni návštěvníci výstavy. Budeme rádi, za každý hlas pro naši vílu.

• Čarovné proutí nám učarovalo

• 27.03.2024 10:59
        • Ve všech našich sedmi školních družinách se ve dnech 18. až 22. března konala nezapomenutelná akce s názvem "Čarovné proutí".