• Vánoční pohádka

• 14.12.2023 08:12
        • Pohádky „Divadla dětského diváka“ paní Míši Borošové bývají jedny z nejkrásnějších a vždy se na ně moc těšíme. V tomto adventním čase nás tentokrát krásně naladila „Vánoční pohádka“ plná koled, krátkých pohádek a dokonce pečení perníčků.
        • Pohádkový hrdina

• 13.12.2023 16:09
        • Ve výtvarné soutěži na téma „Pohádkový hrdina“, kterou každoročně pořádá Stavební bytové družstvo Přerov, se Barunka Čermáková umístila na třetím místě a Teošek Paul na druhém. Moc gratulujeme! 🤍

• Sněhové radovánky

• 11.12.2023 08:22
        • Začátek prosince nám nadělil trochu sněhu a všichni v naší školičce již netrpělivě čekali na první sněhové dobrodružství. Sněhové radovánky mají děti nejraději a tak s chutí stavěly sněhuláka, koulovaly se mezi sebou, nebo jen tak zkoumaly skupenství sněhu. Doufáme, že si snížku ještě hodně užijeme!

• Projekt Medové snídaně

• 11.12.2023 08:20
        • Projekt „Medové snídaně“ Ministerstva zemědělství nám přineslo spoustu zajímavých a užitečných informací o životě včel.
          Pan včelař dětem vyprávěl příběh s pomocí poutavých obrázků o včelce a jejím životě v úlu i mimo něj. Předvedl nám potřeby a pomůcky, které využívají k chovu včel a na některé si děti mohly i sáhnout. Vysvětlil nám důležitost včel v přírodě, koloběh jejich života, jak se zachovat při bodnutí včelou a jak se stáčí med. Na závěr jsme všichni společně ochutnali med, vymalovali si obrázek včelky a na památku děti dostaly upomínkové předměty na tuto akci. Strávené dopoledne s panem včelařem bylo opravdu velmi příjemné a přínosné.

• Mikuláš v MŠ

• 06.12.2023 18:12
        • V pondělí 4. 12. 2023 zavítali do naší mateřské školy opět Mikuláš, čert a anděl.