• Výtvarná soutěž ve školní družině

• 28.04.2023 12:01
      • Ve školní družině jsme 17. dubna vyhlásili výtvarnou soutěž na téma Čarodějnice.
      • Pomalu se blížil den, kdy se pálí čarodějnice, tak jsme se rozhodli, že prověříme fantazii našich žáků. Soutěž byla dobrovolná a soutěžící měli nakreslit čarodějnici libovolnou výtvarnou technikou na formát A4. Soutěž byla rozdělená na dvě kategorie, kategorii mladších žáků (1. a 2. třída) a kategorii starších žáků (3. – 5. třída). Vychovatelé měli nelehký úkol. Museli z každé kategorie vybrat tři vítězná výtvarná díla.

V kategorii 1. – 2. třída získala první místo Eva Jevíková z 2.A, druhé místo získala Eliška Smětalová z 2.C a na třetím místě se umístil Patrik Ondruška z 2.L. V této kategorii jsme udělili ještě speciální cenu za originalitu Michaele Mádrové z 1.B, která nápaditě zkombinovala techniku kresby s technikou vyšívání.

V kategorii 3. – 5. třída první místo získala Kristýna Štenclová z 5.B, druhé místo získala Karolína Ondrušková ze 4.C a třetí místo bylo uděleno Alexandře Kašpárkové ze 4.A.

Vítězové i všichni žáci, kteří se do soutěže zapojili byli odměněni a my jim děkujeme za moc hezká výtvarná díla.

Fotogalerie: