• Prvňáčci a druháci vyjeli do divadla

• Aktovky prvňáčků a dětí z 2. L a z 2. B zůstaly v pátek 24. února doma. Namísto do školy děti zamířily autobusy do Slováckého divadla v Uherském Hradišti na muzikálové představení Anička a bylinkové kouzlo.
        • Lyžařský výcvik 1. stupně

• Sněhové podmínky posledních dnů sice zimním radovánkám příliš nepřály, my jsme si ale náš dojezdový lyžařský kurz užili. Výcvik se uskutečnil v týdnu od 20. do 24. února ve Ski areálu Troják a byl určen pro žáky 4. a 5. tříd. V letošním roce se jej zúčastnilo 40 žáků.
        • Muzikoterapie

• Vidět, slyšet, cítit. To všechno nám napomáhá vnímat zvuky v jejich největší
            intenzitě.
        • Planetárium Ostrava

• Objevovat vesmírný svět jsme se vydali do Planetária v Ostravě. Žáci 5. tříd vyjeli ve středu 15. února pohodlným dálkovým autobusem do druhého největšího moravského města.
        •  Erasmus +

• V únoru se další vyučující anglického jazyka Mgr. Slavíková zúčastnila jazykového kurzu na ostrově Malta, zaměřeného na metodologii.
        • První vysvědčení už je doma, hurá na prázdniny!

• Poslední lednový den bývá už tradičně ve znamení pololetního účtování. Své první vysvědčení si v tento den odnesli domů i naši prvňáčci, kteří se na něj náležitě těšili. A aby si na tento den dobře pamatovali, dostali od paní učitelek žlutá trička s pračlovíčky, kteří jsou spolu s mamutem - maskoty předmostské školy.