• Vítání jara na SZeŠ v Přerově

• 20.04.2022 11:08
      • V pondělí 11. 4. se naši prvňáčci zúčastnili akce Vítání jara, kterou připravili učitelé a studenti Zemědělské školy v Přerově.
      • Děti se hned po příchodu na školní statek s nadšením zapojily do poznávání jarních květin a volně žijících zvířat, řešily křížovky a seznamovaly se s velikonočními tradicemi. Nejvíce se ale těšily na hospodářská zvířata a jejich mláďata, kterým donesly na pochutnání tvrdý chléb, jablíčka a mrkve. Nejdéle se děti zdržely u koní a u dvojice malých kůzlátek. Velký zájem také vzbudil párek lam alpak, pštros emu a nádherný páv s duhovými pery. Všichni účastníci akce si tento den naplno užili.

Fotogalerie: