• Anglická olympiáda

• 17.02.2022 14:49
      • V tomto týdnu jsme na naší škole vybrali nejšikovnější žáky v anglickém jazyce.
      • Školní kolo anglické olympiády se skládalo ze dvou částí. V první části žáci udělali poslechové cvičení a poprali se s gramatikou, ve druhé pak konverzovali na dané téma a popisovali obrázek. Dohromady se soutěže zúčastnilo třicet žáků naší školy. Za mladší kategorii byla nejúspěšnější Adéla Kleinerová ze 6.C, vyšší kategorii pak nejlépe zvládla Petra Hrušková z 8.B. Tyto žákyně nás v březnu budou reprezentovat v okresním kole. Všem odvážným soutěžícím blahopřejeme a přejeme další úspěchy ve zdokonalování se v cizích jazycích.