• Výchovný koncert deváťákům nabídl známé muzikálové melodie

• 14.11.2023 03:26
      • Žáci 9. tříd se v pátek 3. listopadu hodili do gala, čekal je totiž ve Zlíně výchovný koncert Filharmonie Bohuslava Martinů s názvem Muzikály.
      • Koncert se odehrál v moderní budově zlínského Kongresového centra. Zazněly zde písně ze známých muzikálů, jako například Show boat (první muzikál z roku 1927), West Side Story, Noc na Karlštejně a dalších. Díky koncertu si žáci také zopakovali již známé informace o muzikálovém žánru a někteří se dozvěděli i nové poznatky, které je mohou přivést k poslechu scénické hudby. Výchovný koncert byl pro mnohé žáky poučný, jiní žáci se v muzikálových písních s přehledem orientovali.