• Předmostí vítězem školního fotbalového svátku v Přerově

• 13.10.2022 17:20
      • 13. 10. se konalo oblastní kolo základních škol ve fotbalu a to za účasti velkého počtu žákovských fotbalistů.
      • Turnaj tak měl nadstandartní úroveň. Naše družstvo složené ze žáků 8. a 9. tříd narazilo v základní skupině na Velkou Dlážku – výhra 2:1, Trávník – výhra 3:0, Troubky – výhra 5:1 a GJŠ – výhra 5:3 a díky těmto výsledkům jsme skupinu suverénně vyhráli a postoupili do finálového utkání. I finále jsme zvládli na jedničku a porazili jsme Tenis 2:1 po penaltách. Kluci tedy zcela zaslouženě turnaj ovládli a získali 1. místo. To je ve velké konkurenci 9 škol parádním úspěchem a opět jsme potvrdili, že na naší škole jsou velmi zdatní sportovci. Bonusem je nám postup do kola okresního, které se bude pravděpodobně konat až na jaře. Společně s námi postoupil i 2. Tenis a 3. Za Mlýnem. Klukům z Předmostí opět děkuji za příkladnou reprezentaci školy.

David Chuda