• S farmou kolem světa

• 26.04.2023 08:49
      • Malá kachňátka si vodí máma kachnička a kuřátka zase slepička, to ví snad každé malé dítě! Komu patří kůzlátka, selátka či jehňátka, je otázka někdy možná k zamyšlení. Zda umí plavat kachňata, kolik prstů mají prasata a kde se vzalo pro člověka hanlivé od prasátek označení, to už zase tak jednoduché není! A když se přidá ještě trocha sportu, barev a pět kontinentů, je pro děti připraveno poučné povídání o farmaření, a to u nás i ve světě.
      • To vše a mnohem více jsme se dozvěděli ve výukovém programu Děti Na Větvi -  „S farmou kolem světa“. A kromě výtvarné dílny, kde si děti vyrobily přání s obrázkem ovečky z ovčí vlny, nás čekali také živí zakrslí králíci „berani“.