• Už máte doma svíčku..?

• 23.03.2023 13:16
      • V úterý 21. března jsme se již tradičně vydali do Olomouce do výrobny svíček Soyca, kde si děti  vyrobily a ozdobily svíčky.
      • Ve svíčkárně je program pro děti připravený tak, aby vše zvládly samy s minimální pomocí dospělých. Děti samy zvládly svíčky obarvit  v barevném vosku a nalepit na ně ozdoby. Samy si namíchaly koupelovou sůl podle toho, jaké barvy jim voněly a odlily si vlastní mýdlo. Díky připravené pružnému programu si každý mohl utvořit svou vlastní kombinaci barevných svíček, voňavý koupelnových solí a mýdel. U dětí se projevila kreativita a samostatnosti práci.

Děti odjížděly ze svíčkárny nadšené a těšily se, jak předají své výrobky maminkám tatínkům, babičkám a dědečkům.