• Pohádka O Koblížkovi

• 20.03.2023 13:43
      • Ve třídě Kopretinek jsme si celý týden povídali o pohádkách. Kouzelným lesem jsme prošli od červené Karkulky, kolem Koblížka až k perníkové chaloupce, kde jsme si jeden z perníčků ze střechy uloupli.
      • Dětem se podařila dramatizace pohádky O Koblížkovi. Každý se ujal své role a byl důležitým článkem celého příběhu. Díky dramatizaci pohádky děti rozvinuli svou představivost, realizovali se v kolektivu a spolupracovali na společné práci.

Dětem se dramatizace pohádky líbila a byly spokojeny s výběrem svých rolí. Děti dokázaly ocenit i výkon svých spolužáků a společně si pořádně zatleskaly.