• Dramatizace pohádky O Rukavičce

• 21.02.2023 15:17
      • Děti ze třídy Kopretina se proměnily v pohádková zvířátka a společně ztvárnily pohádku O Rukavičce.
      • Dědeček s babičkou a pejskem šli na procházku do lesa, kde dědeček ztratil jednu rukavici... K rukavičce postupně přiběhla zvířátka (myška,  žába,  zajíc, liška, vlk, prasátko a medvěd), která se v ní zabydlela. Až si dědeček uvědomil, že rukavici ztratil, šel ji zpátky hledat. S pomocí pejska rukavici našel, pejsek začal štěkat, zvířátka se lekla a utekla z rukavice pryč. Dědeček byl šťastný, že našel svou rukavičku… A jako správný gentleman ji nakonec půjčil babičce, aby nemrzla.

Děti se lehce vžily do rolí zvířátek a zahrály hezkou pohádku s upraveným koncem.