• Velikonoční workshop na Střední zemědělské škole

• 27.03.2024 14:24
      • Naši předškoláci ze třídy Berušky a Kopretina se dne 26. března vydali na Střední zemědělskou školu v Přerově, kde pro ně byl v rámci dotačního titulu Olomouckého kraje na podporu environmentálního vzdělávání přichystán velikonoční workshop.
      • Během této akce byly dětem představeny domácí zvířata a jejich mláďata, součástí byla i tvořivá dílna, kde si děti vyzkoušely výrobu krásných velikonočních výrobků. Na závěr výletu děti navštívil velikonoční zajíček, který symbolicky představoval tradici a radost spojenou s příchodem jara a velikonočních svátků a všechny děti odměnil.

Celá dopoledne bylo pro děti velmi zajímavé, přínosné a odnesly si nejen spoustu krásných výrobků, ale také zážitků.