• Návštěva v 1. třídě

• 04.03.2024 13:53
      • Ve středu 28. února předškoláci ze třídy Berušek a Kopretiny navštívili základní školu v Předmostí a podívali se do prvních tříd.
      • Předškoláci poprvé nahlédli do budovy základní školy a zjistili, jak to v takové velké škole funguje. Prohlédli si celou školu, počítačovou učebnu, družinky, tělocvičnu s nářaďovnou, školní jídelnu a navštívili i výuku v první třídě, do které se úspěšně zapojili. Dohromady s prvňáčky si zazpívali písničku, poznávali písmenka a kreslili. Někteří zde potkali své kamarády ze třídy z minulého roku, se kterými společně spočítali příklady. Za dobrý výkon si naši předškoláci odnesli první školní jedničku!

Pro předškoláky je nástup do školy velkým milníkem a tato návštěva jim školu zase trochu přiblížila a otevřela. Všichni se snažili, aby udělali dobrý dojem na paní učitelku ve škole a aby poctivě splnili zadané úkoly.