• Projekt Medové snídaně

• 11.12.2023 08:20
      • Projekt „Medové snídaně“ Ministerstva zemědělství nám přineslo spoustu zajímavých a užitečných informací o životě včel.
        Pan včelař dětem vyprávěl příběh s pomocí poutavých obrázků o včelce a jejím životě v úlu i mimo něj. Předvedl nám potřeby a pomůcky, které využívají k chovu včel a na některé si děti mohly i sáhnout. Vysvětlil nám důležitost včel v přírodě, koloběh jejich života, jak se zachovat při bodnutí včelou a jak se stáčí med. Na závěr jsme všichni společně ochutnali med, vymalovali si obrázek včelky a na památku děti dostaly upomínkové předměty na tuto akci. Strávené dopoledne s panem včelařem bylo opravdu velmi příjemné a přínosné.