• Sportovní dopoledne s florbalem

• 08.06.2023 14:55
      • Ať jste kluci nebo holky, florbalky honem do ruky!
      • Děti ze tříd Berušek a Kopretinek zocelily své svaly na sportovním dopoledni s florbalem. Na úvod je čekaly hry na rozehřátí v podobě nejrůznějších honiček, potom se protáhly na opičí dráze. Děti skákaly jako klokani, prolézaly tunelem, trénovaly postřeh u světelných met, které vypínaly dotekem. Také balancovaly na balančních kamenech a plazily se jako hadi.

Hlavním bodem celého dopoledne byla hra FLORBAL, kterou děti rychle pochopily a na hřišti už hrály jako profíci. Paní učitelky jen koukaly, jak rychle se to všechny děti naučily. Florbal je právě skvělý tím, jak je rychlý a každý hráč dostane příležitost se na hřišti ukázat. Nejenže hra zlepšuje fyzickou zdatnost a koordinaci pohybů, ale je to týmová hra, při které se vytváří pevná přátelská pouta.

Dětem se celé sportovní dopoledne moc líbilo, odměnou jim byly medaile i sladká tečka. Děti mají navíc možnost zkusit si několik dalších tréninků pod zkušenými trenéry a přihlásit se do florbalového týmu v Přerově www.florbalprerov.cz