• Besídka ke Dni matek u Veverek

• 19.05.2023 09:11
        • Ve třídě Veverek proběhla besídka pro maminky. Děti představily naučené písničky, básničky a dramatizace pohádek. Na závěr děti předaly maminkám výrobek, který každý pro svoji maminku sám vytvořil. Všichni si besídku moc užili a děkujeme rodičům za účast.

• Pálení čarodějnic na školní zahradě

• 28.04.2023 17:30
        • V pátek se celá školka slétla v čarodějnických maskách slétla k ohništi a společně jsme upálili naši vinarskou čarodějnici. Děti dopoledne plnily čarodějné úkoly, díky kterým se staly opravdovými čaroději.

• Návštěva hasičské stanice ve Vinarech

• 26.04.2023 08:51
        • Během týdne, zaměřeného na dopravu, jsme se s vydali na místní hasičskou stanici ve Vinarech. Děti se seznámily s panem hasičem, který jim ukázal hasičské auto, základní výbavu každého hasiče, ale i oblek a helmu, kterou si děti mohly vyzkoušet. Panu hasiči děkujeme za milé přivítání a ukázku výbavy.