• Zápis do MŠ

• 27.04.2023 08:24
        • Veškeré informace k zápisu naleznete po rozkliknutí.
        • Zápis do Mateřské školy Čekyně pro školní rok 2023/2024

Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na zápis do Mateřské školy Čekyně, který se bude konat v úterý 2. května 2023 a středu 3. května 2023 od 8:00 – 17:00 hodin v budově mateřské školy.

Žadatel musí doložit:

• Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání (vyplníte na místě v den zápisu nebo můžete odevzat již vyplněnou) Zadost-o-prijeti-do-ms_2023-24_.doc
          • rodný list dítěte
          • doklad o totožnosti zákonného zástupce (občanský průkaz nebo cestovní pas)
          • zastupuje-li dítě jiná osoba než jeho zákonný zástupce, je zároveň podstatné, aby doložila své oprávnění dítě zastupovat

Přidělení registračního čísla:

Každé žádosti bude přiděleno registrační číslo, pod kterým bude dítě uvedeno v seznamu přijatých/nepřijatých dětí.

Možnost nahlédnutí do spisu:

Před vydáním rozhodnutí máte možnost seznámit se s podklady rozhodnutí. Možnost vyjádřit se k podkladům budete mít před vydáním rozhodnutí o přijetí do MŠ, a to ve středu 10. 5. 2023 od 10:00 do 15:00 hodin v budově MŠ.

Seznam přijatých dětí bude zveřejněn nejpozději do 30 dnů od konání zápisu na dveřích budovy MŠ a na webových stránkách školy.

Rozhodnutí o nepřijetí budou zasílána zákonným zástupcům dětí poštou.

Předškolní vzdělávání je povinné pro děti, které do 31. 8. 2023 dosáhnou nejméně pátého roku věku. Zákonní zástupci jsou povinni zapsat tyto děti do mateřské školy.