• Estonsko - den druhý

• 09.05.2024 21:34
      • V pondělí ráno po dobré snídani jsme se poprvé vypravili do naší partnerské školy.
      • Zde jsme se přivítali, seznámili, vyslechli úvodní prezentaci a pak bez dlouhého rozkoukávání poměřili síly ve sportu se svými estonskými vrstevníky. Ostudu jsme neudělali ve fotbale, volejbale ani baseballu, ačkoliv jsou Estonci velmi pohybově zdatní. Po dobrém obědě ve školní jídelně (formou bufetu) následoval společenský čas ve znamení her, povídání a ochutnávek místních dobrot s estonskými studenty. Na večer se nám ještě podařilo stihnout první nákupy v místním supermarketu „Selver“ a pak už jen krátká večerní porada a odpočinek.